Kontroler Jakości / Quality Controller

E&S Industry S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • nadzór nad jakością i realizacją wymagań produktowych
  • pobór prób oraz odbiór jakościowy komponentów, surowców, półproduktów, wyrobu gotowego, zgodnie ze specyfikacjami/planem badań,
  • wykonywanie analiz fizyko-chemicznych oraz mikrobiologicznych surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych
  • ocena oraz zwalnianie/blokowanie komponentów, produkcji w toku, wyrobu gotowego
  • oznakowanie komponentów, półproduktów, wyrobu gotowego właściwymi statusami,
  • zapewnienie dostępności wzorców/standardów w obszarach produkcyjnych,
  • identyfikowanie, analizowanie, komunikowanie i raportowanie wykrytych niezgodności,
  • prowadzenie zapisów w dokumentacji systemowej,
  • archiwizowanie prób oraz regularne ich przeglądy,
  • udzielanie wsparcia merytorycznego dla działów współpracujących,
  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana.

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie
  • Mile widziane doświadczenie w Dziale Jakości (laboratorium)
  • Znajomość technik analitycznych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dokładność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność egzekwowania zasad jakościowych w organizacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
  • system premiowy – miesięczna premia produkcyjna
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej
  • reklamowe produkty firmy raz na kwartał
  • fundusz socjalny
  • szkolenia, kartę multisport i prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego w związku z dynamicznym rozwojem firmy

Prezentacja firmy

Polska Spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria