Kontroler jakości - PRACA OD ZARAZ

Plus Kadra Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Skawina

Miejsce pracy: SKAWINA

Główne obowiązki:

- kontrola jakości wyrobów gotowych

Wymagania:

- chęci do pracy,
- zdolności manualne,
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Oferujemy:

- długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- możliwość pracy w tygodniu lub tylko w weekendy (do wyboru),
- atrakcyjne warunki finansowe,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Plus Kadra Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.