Kontroler Jakości-praca od 12.11 WROCŁAW

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, pracownika na stanowisku:

KONTROLER JAKOŚCI-branża RTV

Numer Referencyjny: BK/EVR/11/2014

Opis stanowiska:
-wypakowywanie sprzętu RTV z kartonu
-sprawdzanie jakości sprzętu
-ponowne zapakowanie towaru

Wymagamy:
-dyspozycyjności do pracy od 12.11
-precyzji
-dokładności
-chęci do pracy
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

W zamian oferujemy:
-pracę na umowę zlecenia
-atrakcyjną stawkę godzinową
-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
-pracę w systemie jednozmianowym, 8-10 godzin dziennie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.