Kontroler Jakości - Praca dla Kobiet i Mężczyzn w Niemczech

CBS Butler Deutschland GmbH

Wehingen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Współpracujemy z zakładem proodukcyjnym z branży meblarskiej, dla którego poszukujemy aktualnie pracowników na stanowisko:

Wymagania

Kontroler Jakości - Praca dla Kobiet i Mężczyzn
Miejsce pracy: Wehingen

Zakres obowiązków:

  • Końcowa kontrola jakość frontów mebli
  • Obrabianie kantów meblowych papierem ściernym
  • Podnoszenie materiałów do 10kg

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym (+umiejętność czytania)
  • Gotowość do pracy 3 zmianowej (w tym nocki)
  • Brak przeciwskazań do pracy stojącej
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej

Ze swojej strony oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełnych niemieckich warunkach
  • Wynagrodzenie zasadnicze + diety
  • Dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej
  • Zakwaterowanie oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV.
Zastrzegamy sobie prawo do kontektu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne