Kontroler jakości odzieży

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

• Sprawdzanie stanu używanej markowej odzieży
• Wspomaganie procesu transportu wewnętrznego

Wymagania:

• NIE WYMAGAMY ŻADNEGO DOŚWIADCZENIA
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Znajomość języka polskiego

Oferujemy:

• Pracę na pełen etat w systemie dwuzmianowym( 6-14.10 i 14.10-22.20) , WOLNE WEEKENDY (dla chętnych możliwość pracy za dodatkowym wynagrodzeniem) w firmie będącej jednym z liderów niemieckiego rynku pracy
• Umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy
• Wynagrodzenie 15-17zł brutto /1h , gdzie pierwsza podwyżka jest już po 6 tygodniach !
• Premia miesięczna frekwencyjna 300zł brutto
• Premia roczna uzależniona od stażu pracy
• Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na danym stanowisku
• Bezpłatny transport pracowniczy ze Szczecina dostosowany do Twoich zmian pracy
• Darmowe owoce każdego dnia , premie dla uczciwych
• Praca w przyjaznej atmosferze, gdzie organizowane są imprezy integracyjne
• Możliwość rozwoju w firmie , zdobywania cennego doświadczenia i brania udziału w wewnętrznych rekrutacjach
• Dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłacowych ManpowerGroup Premium, w tym: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU, atrakcyjnych zniżek na naukę j. obcych, a także kuponów rabatowych do sklepów internetowych, pizzerii, restauracji i wielu innych miejsc
• miejsce pracy:Przecław (okolice Szczecina)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials