Kontroler jakości (m/k)

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- kontrola wizualna wyrobów,
- obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych,
- przeprowadzanie badań np. spadku napięcia na połączeniach mechanicznych przewodów, stanu izolacji, wytrzymałości mechanicznej połączenia elektrycznego,
- wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:
- doświadczenie w kontroli wzrokowej w firmach produkcyjnych,
- spostrzegawczość,
- zdolność pracy przy kontroli jakości małych części elektronicznych (duże obciążenie wzroku),
- dyspozycyjność (praca trzyzmianowa),
- chęć do dojeżdżania transportem pracowniczym do Wróblowic koło Wrocławia - Leśnicy.

Oferujemy:
- współpracę w oparciu o umowę o pracę,
- wprowadzenie do pracy,
- pracę dla renomowanej firmy,
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa: 18 zł brutto za godzinę) oraz możliwość uzyskania premii miesięcznych oraz kwartalnych-absencyjnych do 500 zł brutto za kwartał, zarobki miesięczne nawet do 2800 zł netto,
- dodatek za godziny nocne 50%,
- dodatek do sobót - 100% plus dodatek w kwocie 144 zł brutto,
- dodatek za polecenie osoby do pracy 150 zł brutto,
- pracę w warunkach klimatyzowanych,
- darmową kawę, herbatę, czekoladę w stołówce,
- możliwość zakupu obiadu (zupa, drugie danie, deser) w cenie 10 zł,
- dla osób przyjeżdżających do pracy rowerem zapewniamy darmowy sok oraz kanapkę,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zapraszamy do naszego biura, ul. Oławska 27-29, piętro 5, Wrocław, nr tel. 605 123 562.

Zadzwoń, przyjdź, bądź wyślij sms o treści ,,PRACA"' oddzwonimy!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy