Opis stanowiska pracy

Kontrola jakości/selekcja/naprawa komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD lub wsparcie produkcji.
Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie:
- wykonywanie zadań kontrolnych/ montażowych zgodnie z instrukcją mających na celu zapewnienie wysokiej jakości wyrobów;
- badaniu części pod kątem cech ilościowych, jakościowych czy wizualnych w zależności od rodzaju zlecenia;
- przestrzeganie zasad panujących na zakładzie, na którym realizowane jest zlecenie;

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.negotrust.pl

Wymagania

Poszukujemy pracowników spełniających poniższe wymagania:
- Preferowane osoby uczące się lub studiujące (najlepiej zaocznie)
- Wysoka dyspozycyjność
- Dokładność, wysokie zdolności manualne i dobry wzrok
- Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- Umiejętność działania wg procedury i instrukcji
- Odpowiedzialność, wysoka motywacja do działania, punktualność
- Znajomość technik pomiarowych i rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

OFERTA
- Elastyczne godziny pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Wyjazdy służbowe

Prezentacja firmy

Firma Negotrust oferuje szeroką paletę usług związanych z utrzymaniem ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
65
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 200PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości