Kontroler Jakości - Bielsko

Premium Report System

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik produkcji / kontroli jakości Bielsko-Biała

Oferujemy pracę polegającą na kontroli jakości części samochodowych oraz drobnych czynnościach przy produkcji, wykonywaną w systemie zmianowym na zakładzie naszego Klienta .

Wymagania

Oczekujemy:

- dobrego wzroku
- rzetelności
- dyspozycyjności
- otwartości
- komunikatywności
- chęci do pracy

Oferujemy :

- pracę pełną wyzwań oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
- wynagrodzenie, które będzie wypłacane regularnie i bez opóźnień
- umowę zlecenie na okres próbny, możliwość przejścia na umowę o pracę
- odpowiedzialną pracę w młodym, serdecznym zespole i pod opieką Koordynatora, który pomoże Ci szybko opanować powierzone zadania

Prezentacja firmy

Firma specjalizująca się w selekcjach części produkowanych w bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości