Kontroler jakości (bez znajomości niemieckiego)

JobTicket Sp. z o.o.

okolice Stuttgartu, zagranica

Opis stanowiska pracy

- bieżąca kontrola procesu produkcji pod kątem spełnienia norm jakości,

- sprawdzanie jakości wyrobów gotowych,

- prowadzenie dokumentacji i raportów z przeprowadzonych badań,

- wykonywanie testów pomiarowych.

Oferujemy:

- wynagrodzenie 9 € brutto/h, co odpowiada ok. 1200-1300 € netto/miesięcznie,

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,

- umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi.

Wymagania

- gotowość do pracy zmianowej,

- dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna.

Mile widziane:

doświadczenie na podobnym stanowisku

- posiadanie samochodu osobowego,

- podstawy  języka niemieckiego.

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis