Opis stanowiska pracy

EBCC – lider z bogatym doświadczeniem w zakresie odlewnictwa i obróbki aluminium, producent komponentów do układów hamulcowych stosowanych w wielu renomowanych markach samochodów, między innymi: Audi, Volkswagen, Renault, Ford, Opel, Peugeot i Volvo.

Posiadasz doświadczenie w branży?

A może dopiero zaczynasz karierę zawodową?

Dołącz do nas!!! Pomóż nam tworzyć przyszłość.

Wspieraj nas w rozwoju miejsca pracy, wnosząc do naszego zespołu swoje umiejętności i kompetencje.

Obecnie na wydziale Odlewni poszukujemy osób na stanowisko:

KONTROLER GRATOWACZ NA WYDZIALE ODLEWNI

Skrócony zakres prac:

  • kontrola wizualna odlewów i gratowanie detali
  • praca wykonywana na trzy zmiany w systemie czterobrygadowym

Nasze oczekiwania wobec idealnego kandydata:

  • wykształcenie podstawowe
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na produkcji
  • dokładność, sumienność, spostrzegawczość, koncentracja uwagi pod presją czasu
  • motywacja i chęć do pracy oraz dobry stan zdrowia

Oferujemy:

  • trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym
  • stabilne, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie
  • możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę EBCC Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.02.101.926 z późn. zm.)".

Spółka zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Złożonych dokumentów nie odsyłamy.

Prezentacja firmy

EBCC – lider z bogatym doświadczeniem w zakresie odlewnictwa i ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria