Kontroler Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za sprawowanie kontroli finansowej nad jednym z biznesów spółki , raportując do Kierownika Kontrolingu. Stanowisko może być szczególnie interesujące dla kandydatów nastawionych na pracę z szerokim zakresem obowiązków, którzy cenią sobie możliwość wykorzystywania języka angielskiego oraz długoterminowo myślą o związaniu się z nowym pracodawcą.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma dystrybucyjna z branży urządzeń medycznych.

Opis stanowiska

  • Miesięczne raportowanie wyników finansowych na potrzeby zarządcze (P&L) zgodnie z wymaganiami Regionu i Grupy
  • Bieżące monitorowanie i analiza wykonania planów w odniesieniu do budżetu
  • Koordynacja procesu budżetowania w ramach Spółki polskiej oraz cykliczne prognozowanie finansowe
  • Pełnienie funkcji partnera biznesowego dla zespołów sprzedażowych,
  • Analiza przychodów (marża, rentowność) oraz kosztów w różnych przekrojach
  • Ocena rentowności nowych projektów inwestycyjnych
  • Optymalizacja efektywności procesów raportowania
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca m.in. kalkulacja rezerw oraz zamknięcia roku finansowego (wsparcie działu księgowości w trakcie audytu)
  • Współpraca z kierownictwem firmy i kierowników działów, poprzez wsparcie procesu decyzyjnego solidnymi i rzetelnymi analizami finansowymi
  • Udział w projektach Regionalnych i Grupowych w ramach finansów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse i Rachunkowość
  • Min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - kontroling finansowy/biznesowy oraz wsparcie zespołów komercyjnych
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (C1)
  • Mile widziana znajomość SAP, Hyperion, Cognos TM1, Power BI
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych oraz źródeł informacji, umiejętność syntezy i wyciągania wniosków
  • Umiejętność pracy z osobami z różnych poziomów organizacji, w tym często top management i business unit managerowie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Możliwość udziału w projektach optymalizacyjnych
  • Samodzielne stanowisko z dużym wpływem na biznes
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page