Kontroler finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kontroler finansowy będzie odpowiedzialny za kontroling lokalny, m.in. rozwój raportowania, budżet, zamknięcia miesiąca oraz wsparcie we wdrożeniach narzędzi BI i układaniu procesów. Szukamy osoby samodzielnej, potrafiącej nadążyć za zmianami i lubiącej pracować w dynamicznym środowisku, z min. 2-letnim doświadczeniem w obszarze kontrolingu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma świadcząca usługi z obszaru IT, która rozwija się głównie przez fuzje i przejęcia - doświadczenie związane z konsolidacją w grupie kapitałowej będzie więc mile widziane.

Opis stanowiska

  • samodzielne zamknięcie miesiąca pod kątem kontrolingowym
  • budżetowanie
  • wsparcie w procesie wdrożenia narzędzi BI (np. Power BI) i CPM (corporate performance management tool)
  • współpraca z grupowym działem FP&A w celu rozwoju raportowania - P&L, bilans, cash flow
  • współpraca z działami księgowości, należności, płac w celu poprawy jakości danych kontrolingowych i rozwoju procesów

Profil kandydata

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kontrolera finansowego
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • dobra znajomość angielskiego
  • doświadczenie na systemach ERP
  • gotowość do podróży służbowych - średnio jeden krótki wyjazd w miesiącu (Polska)
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • możliwość rozwoju razem z firmą
  • pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page