ENERIS Ochrona Środowiska
Aktualnie poszukujemy Kandydatek/ów do pracy na stanowisku:

Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • prowadzenie kontroli i nadzoru nad sprawami rachunkowymi i finansowymi Spółek z Grupy
  • przygotowywanie i analiza sprawozdań, raportów i analiz związanych z bieżącą działalnością Grupy- raportowanie finansowe i zarządcze, w tym ad-hoc
  • udział w procesie przygotowywania budżetów Spółek z Grupy
  • monitorowanie i wyjaśnianie odchyleń od budżetu
  • identyfikacja obszarów oszczędności lub zwiększenia efektywności kosztowej
  • weryfikacja poprawności kalkulacji cen przetargowych
  • ustanawianie zasad dla procesów biznesowych i kontrola ich zgodności z zasadami Grupy
  • tworzenie narzędzi wspierających działania operacyjne Spółek z Grupy, przygotowywanie prezentacji

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • min.3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (analityk lub kontroler finansowy) lub min. 3 letnie doświadczenie w audycie (Big4)
  • wiedza i doświadczenie z zakresu controllingu finansowego
  • znajomość polskich przepisów prawa i UoR, znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości mile widziana
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz VBA
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, asertywność
  • umiejętność analitycznego myślenia i zarządzania projektami
  • doświadczenie w komunikacji z kadrą zarządzającą

Co oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach i możliwość rozwoju zawodowego w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • umowę o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • pyszną kawę w biurze w centrum Warszawy
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.grupa-eneris.pl