Kontroler Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kontroling jednej z najnowszych jednostek biznesowych firmy (e-commerce) oraz będą partnerem biznesowym dla kadry zarządzającej oraz działów handlowych. Jest to idealne stanowisko dla kandydatów, którzy są otwarci na innowacyjne rozwiązania oraz posiadają doświadczenie w międzynarodowym i dynamicznym środowisku pracy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży handlu detalicznego, lider w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za raportowanie wyników jednostki biznesowej (P&L, BS, CF)
  • Udział w procesie budżetowania oraz planowania finansowego, analiza odchyleń
  • Sporządzanie analiz, dotyczących przychodów i kosztów
  • Przygotowywanie prezentacji dla celów zarządczych
  • Ocena rentowności nowych projektów inwestycyjnych metodą DCF
  • Utworzenie standardów raportowania oraz zdefiniowanie KPI dla nowych biznesów
  • Optymalizacja procesów, poprawa i rozwój struktur kontrolingowych
  • Cykliczne spotkania z Dyrektorem Handlowym oraz Zarządem, omawiające wyniki jednostki biznesowej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - Finanse i Rachunkowość lub pokrewne
  • 4-5 lat doświadczenia w finansach, preferowanie w branży handlu detalicznego FMCG / e-commerce (mile widziane również doświadczenie w audycie tego typu spółek)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)
  • Biegła znajomość Excel (mile widziane doświadczenie w pracy na systemach ERP)
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej oraz Ustawy o Rachunkowości
  • Mile widziane zainteresowanie sektorem e-commerce / aplikacjami mobilnymi
  • Odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysokie zdolności komunikacji biznesowej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page