Kontroler Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Kontroler Finansowy, budżetowanie, planowanie, analiza finansowa, fundusz inwestycyjny, Private Equity.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnego funduszu inwestycyjnego (Private Equity), z uwagi na rozwój aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego do pracy w funduszu PE.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za budżetowanie Spółek, forecasty, oraz plany długoterminowe,
  • Analizy kosztowe (w tym również analiza odchyleń od budżetów),
  • Analiza finansowa funduszy inwestycyjnych.
  • Sporządzanie raportów.
  • Raportowanie do Zarządu.
  • Kontakt z polskimi regulatorami
  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją prawną (umowy, restrukturyzacje kapitałowe, transfery udziałów),
  • Współpraca z zagranicą.
  • Kontakt z bankami, prawnikami i innymi doradcami,
  • Dodatkowe zlecone działania ad hoc,
  • Weryfikacja poprawności księgowań w Spółkach z Grupy Kapitałowej.
  • Weryfikacja poprawności przelewów wychodzących,
  • Bieżąca współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym (w tym również dostosowanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej),
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych dla podmiotów z Grupy Kapitałowej (w tym P&L),
  • Przygotowanie cyklicznych raportów cash flow,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, finanse, rachunkowość, ekonomia, etc.,
  • Minimum 4- letnie doświadczenia w obszarze audytu instytucji finansowych (BIG4).
  • Bardzo dobra wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu UoR i prawa podatkowego (VAT, CIT, PIT),
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane certyfikaty finansowe.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel w praktyce,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, jak również komunikacji interpersonalnej,
  • Skrupulatność, zorientowanie na detale, otwartość, proaktywna postawa,

Oferujemy

Nasz klient oferuje;

  • Multitaskowość i rozwój w ramach struktur organizacyjnych.
  • Pracę w prestiżowej instytucji finansowej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel