Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Warszawa, Wołomin

Zakres obowiązków:

- kontrola budżetów podczas realizacji projektów i analiza odchyleń,
- analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.,
- tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych,
- przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
- monitorowanie i planowanie płynności finansowej,
- opracowanie i kontrola realizacji : prognoz, planów, strategii, budżetów,
- przygotowanie raportów i zestawień (m.in. księgowych, finansowych, kadrowych, rozrachunkowych itp.)
- planowanie i kontrolowanie działań inwestycyjnych,
- wdrażanie i opracowanie systemów raportowania i obiegu informacji,
- optymalizacja kosztów,
- analiza rentowności poszczególnych działów i obszarów działalności,
- tworzenie nowych biznesplanów,
- wspomaganie działu księgowości (np. rozliczanie dotacji, konsolidowanie sprawozdań itp.)

Oczekiwania wobec kandydatów:

- 2-3 lata doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera finansowego lub w działach finansowych,
- wykształcenie wyższe na kierunkach: finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne,
- mile widziane doświadczenie w branży budowlanej,
- wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej, umiejętności analityczne,
- umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office,
- konsekwencja w realizacji celów, zaangażowanie i dyspozycyjność.

Oferujemy:

- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia,
- niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
- pracę w młodym, dynamicznym, zaangażowanym zespole.

Numer referencyjny: KF/11/2018/wa2/am
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.