Opis stanowiska pracy

Visscher-Caravelle Automotive Group to międzynarodowa grupa kapitałowa działająca w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy producentem dywaników i mat samochodowych.

Główna siedziba firmy mieści się w Holandii. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Meksyku, Chinach i Malezji.

Prowadzimy aktywną współpracę z producentami samochodów poprzez szeroką sieć biur sprzedaży (Holandia, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Chiny, Australia).

Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji produkcji, wysoka wydajność, nowoczesne systemy wspomagające zarządzanie (SAP, EDI) pozwalają na ciągłe umacnianie silnej pozycji Firmy na rynku. Światowe zespoły projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery.

Międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter naszej firmy sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży.

Zakres obowiązków:

  • Raportowanie wybranych aspektów działalności przedsiębiorstwa
  • Udział w procesie okresowego rozliczania koszów produkcji
  • Przygotowywanie prognoz finansowych
  • Udział w tworzeniu i kontrola budżetów operacyjno-finansowych
  • Raportowanie i analiza wyniku przedsiębiorstwa w przekroju obiektów controllingowych
  • Kontrola operacyjna i finansowa spółek z grupy kapitałowej
  • Doskonalenie narzędzi raportowania

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Praktyczna znajomości zagadnień rachunku kosztów i rachunkowości zarządczej
  • Znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel MsOffice
  • Zdolności analityczne, samodzielność, dokładność, terminowość
  • Doświadczenie w roli kontrolera / analityka przedsiębiorstwa produkcyjnego
  • Znajomość ERP SAP będzie mocnym atutem kandydata

Prezentacja firmy

Holenderska firma Vicim jest międzynarodowym producentem części d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa