Kontroler Finansowy

HRK S.A.

Piła, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży przemysłowej, uznanego producenta w swoim segmencie rynku z siedzibą w północnej części Wielkopolski, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler FinansowyMiejsce pracy: Piła

Zatrudniona osoba raportuje bezpośrednio do Dyrektora Finansowego, na nowotworzonym stanowisku będzie odpowiadać za współudział w tworzeniu i budowaniu nowoczesnej komórki controllingu, praca dla osób lubiących ambitne wyzwania i niebojących się odpowiedzialnej pracy.

Główne zadania:

  • aktywny udział w procesie tworzenia nowoczesnej komórki controllingu,
  • optymalizacja procesów i rozwój struktur działu controllingu
  • sporządzanie, kontrola realizacji i raportowanie pełnego budżetu rocznego oraz realizowanych projektów,
  • raportowanie wyników finansowych,
  • analiza rentowności produktów i klientów firmy,
  • opracowywanie raportów i analiz finansowych,
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale finansowym lub controllingu w firmie produkcyjnej – warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse, Rachunkowość),
  • ugruntowana wiedza z zakresu finansów i controllingu,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  • samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • umiejętność ustalania priorytetów, dokładność, rzetelność,
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Nasz klient oferuje:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dobrą atmosferę pracy i współpracę z pomocnym zespołem menedżerskim,
  • możliwość awansu i dalszego rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.