Kontroler finansowy

Devire

okolice Opola, opolskie

Devire

Dla naszego Klienta firmy z branży motoryzacyjnej w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Opola

Zadania:

  • Wdrażanie polityki controllingowej w przedsiębiorstwie,
  • Opracowanie i kontrolowanie krótko- i długoterminowych planów finansowych,
  • Poszukiwanie obszarów do optymalizowania kosztów i przychodów,
  • Kalkulacja kosztów i ich kontrola,
  • Porównawcze analizy rentowności i przychodów,
  • Ocena projektów inwestycyjnych,
  • Projektowanie i raportowanie KPI , P&L, cash flow, wraz z analizą odchyleń,
  • Raportowanie bezpośrednio do zarządu firmy,
  • Współpraca z managerami z różnych działów,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse/ Księgowość/ Ekonomia),
  • 4-5 lat doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym,
  • Biegła znajomość programu SAP CO, MS Excel,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Zaangażowanie i chęć wspierania procesu decyzyjnego,
  • Samodzielność oraz bardzo dobre zdolności organizacyjne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Ubezpieczenie grupowe + prywatna opieka medyczna na korzystnych warunkach,
  • Dofinansowanie do karty Multisport.