Kontroler finansowy

ENERIS Surowce

Krapkowice, opolskie

Aktualnie poszukujemy Kandydatów/ek do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Krapkowice

OPIS STANOWISKA:

  • Nadzór nad sprawami rachunkowymi i finansowymi oddziału
  • Weryfikacja poprawności ujęcia zdarzeń gospodarczych w księgach
  • Przygotowanie okresowych raportów finansowych, monitorowanie i analiza odchyleń wyników od planu, proponowanie działań korygujących
  • Przygotowywanie analiz finansowych i raportów ad hoc
    Identyfikacja obszarów oszczędności lub zwiększenia efektywności kosztowej
  • Odpowiedzialność za przygotowanie budżetu, prognoz wyników i sytuacji finansowej oddziału
  • Udział w przygotowywaniu kalkulacji cen
  • Opis merytoryczny faktur
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem oddziału oraz z działem kontrolingu Grupy ENERIS

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (controlling, finanse/ rachunkowość)
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w finansach i kontrolingu
  • Bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office, w szczególności Excel
  • Umiejętności analityczne, umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość przepisów o rachunkowości i prawa podatkowego (CIT, VAT)
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość programu: TETA, Symfonia

CO OFERUJEMY:

  • Pracę dla jednej z wymienionych spółek/oddziału będących częścią największej polskiej firmy w branży ochrony środowiska
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.grupa-eneris.pl