Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Kraków, 30-150

Grupa medyczna SCANMED - jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce z kapitałem zagranicznym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:Kontroler finansowy

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie raportów okresowych i ad hoc dla Zarządu i Dyrektora Finansowego oraz na potrzeby Grupy zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości;

• Współpraca przy przygotowywaniu budżetów, projekcji i prognoz finansowych, modeli wycen i analiz opłacalności;

• Analiza wyników poszczególnych obszarów biznesowych, w tym analiza odchyleń od budżetu wraz z komentarzem oraz rekomendacjami;

• Udział w projektach wewnętrznych z zakresu usprawniania procesów finansowych,

w szczególności rozwój narzędzi informatycznych.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne;

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata;

• Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, zasad budżetowania

oraz raportowania;

• Znajomość MSSF mile widziana;

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – wymóg konieczny;

• Znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym;

• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność skutecznej komunikacji;

• Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:

• Pracę w dużym przedsiębiorstwie w branży medycznej;

• Możliwość podnoszenia kalifikacji zawodowych i rozwoju;

• Pracę w zaangażowanym zespole;

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;

• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrze.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.