Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Jasło

Obecnie dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Monitorowanie inwestycji oraz śledzenie i optymalizacja obciążeń

• Analiza rozbieżności między produkcją a standardem oraz uczestniczenie we wdrażaniu koniecznych działań naprawczych

• Wykonywanie badań m.in. produkcyjnych oraz symulacji ekonomicznych zleconych przez Dyrektora Zakładu

• Sporządzanie raportów dotyczących wskaźników i kart wyników działalności (przemysłowe karty wyników, bilanse produkcyjne …)

• Comiesięczna waloryzacja stanów magazynu oraz uczestniczenie w fizycznych inwentaryzacjach zapasów

• Obliczanie czasu procesów, siły roboczej, zużycia mediów, itp. w celu polepszenia procesów i zbliżenia do standardu

• Analiza rachunku zysków i strat oraz lokalnej marży

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Min. 2-letnie doświadczenie w Kontroli Zarządzania Przemysłowego (doświadczenie w branży rolno-spożywczej będzie dodatkowym atutem)

• Biegła znajomość j. angielskiego lub francuskiego

• Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

• Łatwość nawiązywania kontaktów, ciekawość, sumienność , punktualność

• Zdolności analitycznego myślenia, dokładność, samodzielność

• Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z benefitami

• Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

• Możliwość podjęcia pracy w międzynarodowym środowisku

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz List Motywacyjny w języku polskim i angielskim (w tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.