Kontroler Finansowy

Progresso Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Czeladź

Obowiązki:
• Nadzór oraz kontrola nad procesami finansowymi w spółce
. Kontrola rozliczeń firmy z partnerami, instytucjami państwowymi i lokalnymi, bankami, itp.
• Koordynacja z działem księgowości, kontrola przepływów finansowych firmy
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (NBP, US, Audytorzy, Banki)
• Udział w tworzeniu budżetu firmy i kontrola jego realizacji
• Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
• Monitoring kosztów działalności przedsiębiorstwa oraz ich optymalizacja
• Wsparcie w podejmowaniu przez kierownictwo firmy decyzji finansowych
• Raportowanie bezpośrednio do zarządu firmy

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – min.1 rok
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania finansami przedsiębiorstwa
• Znajomość prawa podatkowego i zagadnień rachunkowych oraz kodeksu pracy
• Znajomość zasad zarządzania zasobami finansowymi firmy
• Umiejętność prowadzenia procesów budżetowania w przedsiębiorstwie i nadzoru realizacji budżetu
• Nastawienie na współpracę i wdrażanie nowych rozwiązań
• Bardzo dobra znajomość programu Excel
• Umiejętności analityczne
• Umiejętność planowania strategicznego

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse