Opis stanowiska pracy

• przygotowywanie budżetu rocznego, forecastu i planu wieloletniego
• przygotowywanie i interpretacja analiz odchyleń w stosunku do założeń budżetowych
• kontrolowanie marż i ich odchyleń
• sporządzanie miesięcznych raportów dla Zarządu
• weryfikacja i zapewnienie poprawności i spójności wszelkich prezentowanych danych finansowych
• przygotowywanie prognoz rentowności i optymalizację finansową nowych projektów
• sporządzanie raportów i analiz dotyczących projektów inwestycyjnych

Wymagania

• min. 2-letnie doświadczenie w pracy w pionie finansowym (controlling, audyt) w przedsiębiorstwie produkcyjnym
• znajomość kluczowych zasad rachunkowości i międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej
• znajomość zagadnień kontrolingu finansowego
• min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
• zaawansowana znajomości programu MS Excel
• znajomość systemów klasy ERP
• prawo jazdy kat. B
• umiejętność analitycznego myślenia
• bardzo dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Green Service Sp. z o.o. od 2004 roku specjalizuje się w usługach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa