Opis stanowiska pracy

  • kontrola finansowa zagranicznych spółek zależnych działających na różnych kontynentach
  • bieżący kontakt z osobami odpowiedzialnymi za finanse w spółkach zależnych w języku angielskim
  • współuczestniczenie w procesach konsolidacji danych finansowych dla celów sprawozdawczych i zarządczych
  • współuczestniczenie w przygotowaniu i implementacji procedur oraz wdrażaniu systemów wspomagających procesy finansowo-księgowe w ramach grupy kapitałowej
  • przygotowywanie analiz finansowych, raportów i prognoz
  • współpraca z zespołem centralnym, działami biznesowymi oraz Zarządem
  • kontrolowanie i opracowywanie cash-flow

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość zagadnień związanych z rachunkowością
  • bardzo dobra znajomość zasad sprawozdawczości finansowej grup kapitałowych
  • praktyczna znajomość prawa podatkowego
  • dobra znajomość MSSF (bardzo dobra znajomość będzie dodatkowym atutem)
  • mile widziana znajomość zagadnień cen transferowych
  • biegła znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne, planowania i organizacji
  • inicjatywa, skrupulatność i wnikliwość, systematyczność
  • mile widziane doświadczenie w audycie finansowym i/lub branży nowych technologii

Prezentacja firmy

RTB House is a global company that provides state-of-the-art reta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse