kontroler finansowy z niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Chrzanów, śląskie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z dziedziny infrastruktury, obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Nr ref.: 30826
Praca stała
Lokalizacja: Chrzanów

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie raportów i analiz finansowych
  • Nadzorowanie i planowanie przepływów pieniężnych
  • Bieżąca kontrola kosztów, wprowadzanie i nadzór nad programami optymalizacji kosztów
  • Konsolidacja i analiza danych finansowych
  • Zarządzanie środkami finansowymi
  • Udział w procesie budżetowania oraz analiza odchyleń
  • Przygotowywanie forecastu
  • Przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomia, finanse bądź rachunkowość
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 3 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu i rachunkowości zarządczej (preferowane w firmie produkcyjnej)
  • Umiejętność posługiwania się językiem niemieckim przynajmniej w stopniu dobrym
  • Znajomość obowiązujących standardów IFRS
  • Umiejętność sporządzania analiz ekonomiczno-finansowych na różnych poziomach organizacyjnych
  • Umiejętność kontroli budżetów
  • Znajomość narzędzi kontrolingowych

Oferta:
  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowa o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)