Kontroler Finansowy w firmie produkcyjnej - 4600 zł brutto - od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

przygotowywanie i wprowadzanie danych do systemu SAP

sporządzanie raportów

• kontakt z Kontrahentami oraz Udziałowcami firmy w języku angielskim

• ukończyłaś/eś szkołę wyższą (finanse, rachunkowość, ekonomia)

• język angielski znasz na poziomie komunikatywnym/biegłym

• posiadasz doświadczenie w pracy na adekwatnym stanowisku

• potrafisz obsługiwać pakiet Office – szczególnie Excel

Dodatkowo, mile widziana znajomość SAP lub narzędzi BI.

Co zaoferujemy?

• współpracę na podstawie umowy o pracę

• wynagrodzenie na poziomie 4600 zł brutto

premie jakościowe, frekwencyjne oraz roczne

• możliwość rozwoju poprzez udział w kursach i szkoleniach

• pracę jednozmianową w godzinach 7:30 – 15:30 – cenimy sobie work-life-balance, dlatego popołudnia i weekendy zostaw dla siebie!

Zainteresowała Cię oferta?

Praca w miejscowości Skarbimierzyce.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.