Kontroler Finansowy Spółki (m/f)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego Spółki, który będzie odpowiedzialny między innymi za przygotowywanie budżetu rocznego, planowanie wieloletnie, planowanie oraz kontrolowanie przepływów pieniężnych.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, firmy z branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego Spółki. Osoba na tym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do Kontrolera Finansowego Grupy. Do obowiązków tej osoby będzie należało między innymi przygotowywanie budżetu, analiza odchyleń budżetowych, sporządzanie raportów zarządczych czy analiza projektów. Idealny kandydat posiada około 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, cechuje się otwartością, umiejętnością zarządzania swoim czasem oraz elastycznością.

Opis stanowiska

  • Planowanie oraz kontrola przepływów pieniężnych
  • Koordynacja procesu zamknięcia miesiąca
  • Raportowanie wyników finansowych
  • Sporządzanie budżetu rocznego, cashflow, planów wieloletnich oraz analiza odchyleń
  • Współtworzenie planów rozwoju biznesu oraz ich implementacja do modeli finansowych
  • Współpraca z kontrolerem finansowym na poziomie Grupy
  • Ocena oraz monitorowanie ryzyka kredytowego i limitów kredytowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse/rachunkowość/ekonomia lub kierunki pokrewne)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość narzędzia MS Excel
  • Proaktywność, samodzielność oraz elastyczność

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet benefitów oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page