Kontroler Finansowy / Przyszły Dyrektor Finansowy

Spectrum HR | SPTG Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Kształtowanie i realizacja strategii finansowej
• Raportowanie do Grupowego CFO
• Odpowiedzialność za raportowanie grupowe spółki
• Konsolidacja sprawozdań finansowych spółek zależnych
• Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
• Analiza kontraktów zakupowych
• Raportowanie grupowe

Oferujemy:

• Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
• System premiowy uzależniony od wyników spółki i zaangażowania
• Możliwość zatrudnienia w formie umowy o pracę, kontraktu menedżerskiego lub
umowy B2B

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Płynna komunikacja w języku angielskim - poziom C1
• Znajomość US GAAP oraz SOX
• Ogólna wiedza finansowa

Prezentacja firmy

Kilkanaście lat wspólnej pracy pomogło nam stworzyć zgrany zespół... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
15 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
15%
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse