Kontroler Finansowy Produkcji

Poldem Sp. z o.o.

Łódź/Skierniewice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• Sporządzanie analiz i raportów związanych z działalnością fabryk, w szczególności z kosztami zużycia materiałów, kosztami pracy, kosztami pośrednimi,
• Kalkulacja jednostkowych kosztów produkcji,
• Kalkulacja cen transferowych produktów,
• Współudział w pracach nad budżetem, analiza i raportowanie odchyleń,
• Analiza opłacalności, kontrola kosztów i zużycia materiałów w procesach produkcyjnych,
• Wsparcie we wdrażaniu inicjatyw usprawniających obszar produkcji, sporządzanie raportów dot. działań oszczędnościowych,
• Wsparcie we wdrożeniu i monitorowaniu KPI dla obszaru produkcji z analiz ad hoc,
• Udział w rozwoju systemów informacyjnych i raportowania w grupie,
• Realizacja procesów związanych z księgowym zamknięciem miesiąca,
• Ścisła Współpraca z innymi działami – głównie działem produkcji i działem finansowym- w celu realizacji zadań.

Wymagania

• Wykształcenia wyższego ekonomicznego lub pokrewnego,
• Doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Zaawansowanej znajomości MS Excel,
• Znajomości dowolnych systemów klasy ERP
• Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
• Umiejętności współpracy z ludźmi,
• Mile widziane: doświadczenie operacyjne w produkcji, znajomość i doświadczenie w zakresie koncepcji Lean Manufacturing

Prezentacja firmy

Meble Tapicerowane

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa