Kontroler finansowy (m/k)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Oferta dla kontrolerów finansowych z doświadczeniem w spółkach projektowych i świadczących profesjonalne usługi.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest spółka portfelowa funduszu private equity, świadcząca swoje usługi w branży teleinformatycznej.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie budżetu rocznego, planów krótkoterminowych nadzór jego realizacji.
  • Raportowanie wyników miesięcznych firmy dla managementu oraz kierownictwa oraz analiza ich realizacji.
  • Przygotowywanie raportów i analiz finansowych dla Funduszu Inwestycyjnego według określonych standardów.
  • Aktywne doradztwo finansowe dla managementu w celu maksymalizacji zysku dla firmy.
  • Współdziałanie z koordynatorami projektów w przygotowaniu analizy i kontroli kosztów projektów.
  • Analiza rentowności projektów inwestycyjnych oraz kontrola wydatków inwestycyjnych.
  • Wsparcie przy wdrażaniu systemów informatycznych w firmie.
  • Przygotowywanie dodatkowych analiz i raportów finansowych dla właścicieli.
  • Tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych. Prowadzenie jedynej bazy danych analitycznej, mpk.
  • Nadzór oraz kontrola systemu obiegu dokumentów (DMS).
  • Wdrożenie i nadzór nad realizacją procedur finansowo operacyjnych.
  • Udział w procesie planowania strategicznego lub operacyjnego oraz w przygotowywaniu programów naprawczych dla managementu.
  • Monitorowanie zdefiniowanych wskaźników KPI i zgłaszanie zaobserwowanych rozbieżności.
  • Optymalizacja procesów finansowo gospodarczych.
  • Rozwój narzędzi controllingowych.
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.
  • Wsparcie dla innych działów w zakresie analiz finansowych.

Profil kandydata

  • Tytuł magistra kierunku finanse / ekonomia.
  • Kilkuletnie doświadczenie w kontrolingu na samodzielnym stanowisku w branży projektowej lub usługowej.
  • MS Excel na poziomie zaawansowanym w budowaniu narzędzi kontrolingowych usprawniających procesy.
  • Inteligencja emocjonalna na wysokim poziomie.
  • Umiejętność współpracy z zespołem.
  • Język angielski na poziomie B2 (głównie mailowo).
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP mile widziane.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje pracę w zgranym zespole, współpraca z osobami od których można się wiele nauczyć.

Ubezpieczenie zdrowotne i grupowe, ZFŚS, premie uzależnioną od wyników pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page