Kontroler finansowy logistyki

Poldem Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Organizowanie i nadzorowanie działań logistyczno-dystrybucyjnych oraz ich usprawnianie,
  • Nadzór nad terminowością dostaw do kontrahentów, ścisła współpraca z działem zakupów oraz produkcji,
  • Nadzór nad organizacją pracy działu i poprawnym obiegiem dokumentów,
  • Optymalizacja łańcucha dostaw i kosztów logistycznych,
  • Wypracowanie systemu controllingu dopasowanego do specyfiki firmy, w tym opracowanie wskaźników KPI i nadzór nad ich realizacją,
  • Raportowanie i monitorowanie działań logistycznych,
  • Ocena efektywności procesów oraz inicjowanie działań naprawczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Zaawansowana znajomości MS Excel,
  • Znajomość dowolnych systemów klasy ERP i systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne,
  • Umiejętności analityczne (umiejętność rozwiązywania problemów, myślenie systemowe i koncepcyjne),
  • Umiejętność organizowania pracy zespołu i zarządzania projektami,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w dobrze prosperującej firmie
  • Korzystny system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe + pakiet medyczny + premia roczna),
  • Pracę w młodym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Meble Tapicerowane

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Analityka, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa