KONTROLER FINANSOWY (K/M)

Osoba pracująca w dziale Controlling. Uczestniczyć będzie bezpośrednio w procesach zarządzania finansami przedsiębiorstwa.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Udział w przygotowywaniu raportów okresowych oraz zamykaniu okresów sprawozdawczych.
  • Przygotowywanie bieżących analiz finansowych, ekonomicznych oraz raportów controllingowych na potrzeby jednostek organizacyjnych udział w okresowym raportowaniu wyników Spółki.
  • Udział w przygotowaniu budżetu, kontrola jego wykonania, analiza odchyleń.
  • Współpraca w zakresie rozliczania kosztów produkcji oraz kontroli kosztów.
  • Przygotowywanie, aktualizacja i zarządzanie cash flow.
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego w zakresie controllingu operacyjnego kadrze zarządczej.
  • Identyfikacja potencjalnych źródeł oszczędności.
  • Współpraca z osobami zarządzającymi projektami w zakresie analizy wyniku finansowego projektu oraz cash flow.
  • Przygotowywanie danych finansowych na potrzeby składanych ofert dla klientów.

WYMAGANE KWALIFIKACJE

  • Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym.
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży produkcyjnej lub związanej z zarządzaniem projektami).
  • Znajomość zagadnień rachunkowości finansowej i zarządczej.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel.
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zdolności organizacyjne, systematyczność, skrupulatność.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY

  • Pracę w międzynarodowej firmie.
  • Stabilne warunki pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szeroki pakiet socjalny ( w tym prywatna opieka medyczna).
  • Niezbędne narzędzia pracy.
ST³ Offshore
to szczeciński, innowacyjny dostawca stalowych fundamentów na potrzeby rozwijającej się morskiej energetyki wiatrowej.

Nasza fabryka jest jedną z najnowocześniejszych w Europie. Wykorzystujemy najnowsze technologie produkcji seryjnej. Wyróżnia nas własny dział inżynierii i projektowania, wysoki poziom automatyzacji i unikalne technologie spawalnicze.

Zapewniamy najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.
ST 3 OFFSHORE Sp. z o.o.