Kontroler Finansowy / Biznesowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za sprawowanie kontroli finansowej nad jednym z biznesów spółki, raportując do Kierownika Kontrolingu. Stanowisko może być szczególnie interesujące dla kandydatów nastawionych na pracę z szerokim zakresem obowiązków, którzy cenią sobie możliwość wykorzystywania języka angielskiego oraz długoterminowo myślą o związaniu się z nowym pracodawcą.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka produkcyjno-handlowa o rozpoznawalnej marce.

Opis stanowiska

  • Miesięczne raportowanie i analiza wyników finansowych kontrolowanego biznesu w odniesieniu do budżetu
  • Udział w procesie budżetowania rocznego oraz prognozowania wyników
  • Współpraca z biznesem w kontekście zapewnienia informacji zarządczej oraz rekomendacji działań
  • Przygotowywanie prezentacji dla Zarządu
  • Sprawowanie kontroli finansowej nad warunkami handlowymi zawieranych umów
  • Ocena rentowności nowych projektów inwestycyjnych
  • Udział w zamknięciu miesiąca - zapewnienie poprawności danych w systemach, zarządzanie rezerwami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w kontrolingu finansowym
  • Znajomość procesów raportowania zarządczego, budżetowania, kontroli kosztów
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+/C1) - warunek konieczny
  • Znajomość SAP - warunek konieczny
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Umiejętność współpracy z działem sprzedaży i marketingu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Premie świąteczne
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy
  • Bardzo przyjazna atmosfera pracy i zgrany zespół
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page