Kontroler Finansowy - audyt / nieruchomości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat/ka będzie pracował z szerokim zakresem zadań w ramach obsługi spółek celowych.
Propozycja skierowana do osób, które poszukują roli z niewycinkowym zakresem zadań w międzynarodowej, znanej i stabilnej organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z b. nieruchomości z siedzibą w centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie budżetów, prognoz i analiz finansowych
  • Prognozowanie wyników operacyjnych dla spółek celowych oraz przepływów pieniężnych (cash flow)
  • Monitorowanie płynności
  • Raportowanie wyników miesięcznych, analiza odchyleń
  • Współudział i nadzór nad realizacją polityki finansowej oraz księgowej
  • Udział w procesie cyklicznych zamknięć (kwartalne, półroczne, roczne)
  • Obsługa audytu finansowego
  • Wsparcie w sprawozdawczości finansowej/zarządczej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, ekonomii lub pokrewne
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w audycie lub kontrolingu w branży nieruchomości (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość Excela
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego (B2)

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Budżet na podwyższanie kompetencji merytorycznych/językowych
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page