Kontroler Finansowo - Operacyjny

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji, poszukujemy doświadczonej i gotowej na nowe wyzwania osoby na stanowisko Kontrolera w obszarze Finansów i Operacji.

Kontroler Finansowo - OperacyjnyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zapewnienie stosowania firmie zasad rzetelności i wiarygodności sprawozdań finansowych poprzez ocenę i testy procesów sprzedaży, zakupów, produkcji czy logistycznych
  • Przestrzeganie spójności stosowanych zasad z różnymi standardami finansowymi, księgowymi, prawnymi oraz innymi regulacjami lokalnymi oraz polityką Grupy
  • Uczestnictwo w okresowych i wyrywkowych audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Nadzór nad tworzeniem i wdrażaniem planów naprawczych po audytach i testach wewnętrznych
  • Wsparcie w weryfikacji ew. ocenie i aktualizacji procedur operacyjnych
  • Aktywne uczestnictwo w procesie ciągłej poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa firmy i jej majątku oraz przestrzegania stosowania w praktyce zasad tzw. rozdzielności uprawnień
  • Regularne monitorowanie i testowanie wydajności systemu kontroli wewnętrznej w firmie
  • Regularne raportowanie na temat ryzyk i słabości systemu kontroli wewnętrznej
  • Monitorowanie przestrzegania zasad kodeksu etycznego i wsparcie procesów przeciwdziałania ryzykom nadużyć

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (preferowany profil ekonomiczny)
  • Doświadczenie zawodowe – minimum 3 lata pracy w firmie audytorskiej lub konsultingowej świadczącej usługi doradcze w zakresie procesów księgowych bądź w obszarze wykrywania nadużyć w firmach
  • Praktyczna znajomość kluczowych zasad Kontroli Wewnętrznej w takich procesach biznesowych jak produkcja, sprzedaż, zakupy, logistyka i transport, procesy HR / payroll, itp.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
  • Znajomość systemu SAP R/3 będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w testowaniu systemów kontroli wewnętrznej i procedur operacyjnych
  • Mile widziane kwalifikacje finansowe, księgowe, audytorskie (np. CIA, ACCA)
  • Gotowy do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowa o pracę
  • Pakiet Benefitów
  • Samodzielne stanowisko
  • Dofinansowania do kursów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.