Kontroler Finanasowy

Michael Page

Śląsk, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego międzynarodowego Klienta, intensywnie rozwijającego się w zakresie produkcji i dystrybucji, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za kontroling w zakładzie produkcyjnym w Polsce, zapewniający wsparcie w zakresie finansów, kontroli kosztów i budżetowania.

Opis stanowiska:

- Przygotowanie budżetów i monitoring ich realizacji wraz z wyjaśnieniem odchyleń
- Sporządzenie miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych raportów finansowych i biznesowych
- Tworzenie prognoz i raportów finansowych na potrzeby wewnętrzne
- Analiza trendów i kosztów
- Utrzymanie i ulepszanie kontroli finansowej oraz sprawozdawczości finansowej
- Ścisła współpraca z działem księgowym

Kogo szukamy:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
- Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kontroler Finansowego lub na podobnym stanowisku
- Znajomość rachunkowość zarządczej oraz polskich standardów rachunkowości
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
- Znajomość systemu SAP na poziomie bardzo dobrym (moduł logistyczny i finansowy)
- Bardzo dobra znajomość MS Excel i mile widziana znajomość MS Access
- Dokładność i sumienność oraz samodzielność w organizacji pracy

Prezentacja firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Bankowość