Kontroler Fabryki w Dziale Controllingu

Whirlpool Corporation

Łódź, łódzkie

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 22,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 7 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2017 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 92,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Łódź

Obecnie do oddziału Whirlpool w Łodzi poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie okresowych analiz i danych ekonomicznych dotyczących bieżącego funkcjonowania jednostki biznesowej,
  • Sporządzanie bieżących raportów oraz przeprowadzanie analiz i sprawozdań finansowych,
  • Tworzenie i kontrola budżetów,
  • Analiza oraz optymalizacja struktury i poziomu kosztów,
  • Cykliczne raportowanie wyników do centrali,
  • Analiza KPI - Key Performance Indicators,
  • Raportowanie wewnętrzne - przygotowywanie analiz ekonomicznych dla działów produkcyjnych,
  • Tworzenie narzędzi służących do zarządzania i monitorowania informacji, poprawiających efektywności pracy.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie/Inżynieria Produkcji;
  • Znajomość systemu klasy ERP będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane doświadczenie w finansach w firmie produkcyjnej;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność organizacji własnej pracy;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność, przedsiębiorczość i operatywność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się korporacji,
  • Szansę na awans wewnętrzny oraz możliwość dalszego rozwoju (ścieżka kariery, pakiet szkoleń),
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • Udział w ciekawych projektach,