Kontroler ds. rachunkowości i podatków

Adecco Poland Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Pabianice

Obowiązki:

  • Analiza poprawności księgowań zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi;
  • Analiza kont na potrzeby kalkulacji CIT zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Sporządzenie deklaracji podatkowych ORDU, VAT-REF, Intrastat
  • Sporządzenie bilansów, sprawozdań i raportów okresowych;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: GUS,US, NBP
  • Kontrola rejestru środków trwałych, tabel amortyzacyjnych;
  • Odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację;
  • Kontrola dokumentów księgowych i ich analiza pod względem kompletności i formalnym -udział w kwartalnych audytach wewnętrznych;
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Ukończony kurs II stopnia w SK - samodzielny księgowy
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego;
  • Znajomość SAP - warunek konieczny;
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • Samodzielność;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Wynagrodzenie, zależne od posiadanych kwalifikacji
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz udział w licznych szkoleniach
  • Pracę w dynamicznym, wielokulturowym środowisku
  • Liczne benefity m.in. karta Benefit System, opieka medyczna, szeroki zakres świadczeń socjalnych

Numer referencyjny: DS/06/2019/KRiP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.