Kontroler ds. Jakości

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Kontrola jakości dostaw materiałów podstawowych do budowy konstrukcji stalowych oraz materiałów dodatkowych do spawania;

Kontrola jakości w toku produkcji/realizacji usługi tj.: o wykonania robót ziemnych. o wykonania robót spawalniczych. o wykonania prób ciśnieniowych;

Dokumentowanie przeprowadzonych kontroli i badań;

Ocena wyrobu gotowego, kontrola i kompletacja dokumentów jakościowych;

Przygotowanie dokumentacji powykonawczej do odbiorów Inwestora oraz UDT; Uczestniczenie w odbiorach częściowych robót realizowanych przez Spółkę i przez ewentualnych Podwykonawców w ramach realizowanego zadania.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie średnie/wyższe techniczne;

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie wytwarzającej konstrukcje stalowe/ urządzenia ciśnieniowe;

Mile widziane uprawnienia stopnia 2 wg EN 473 do wykonywania badań VT, RT, UT, MP, PT;

Mile widziana wiedza z zakresu obowiązujących przepisów m.in. ustawy o dozorze technicznym, Dyrektywy Ciśnieniowej PED 97/23/WE;

Mile widziana znajomość procesów spawalniczych oraz systemu zarządzania jakością w spawalnictwie wg normy PN-EN ISO 3834-2;

Bardzo dobra obsługa komputera a w szczególności programów takich jak: MS Word, MS Excel, AutoCAD;

Zaangażowanie w pracę;

Sumienność i skrupulatność;

Umiejętność pracy w zespole, uczciwość, wielozadaniowość;

Prawo jazdy kat. B.

Miejscem wykonywania pracy są budowy na terenie całego kraju.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę;

Możliwość rozwoju zawodowego;

Umowę o pracę na pełny etat;

Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności;

Telefon komórkowy, komputer.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości