Superdrob Zakłady Mięsne S.A.

Kontroler ds. Jakości

Od: Superdrob Zakłady Mięsne S.A.
Miejsce pracy: Lublin

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - technologia żywności (preferowana specjalizacja: kontrola jakości lub technologia mięsa) lub pokrewne (np. biotechnologia);
  • Doświadczenie w branży spożywczej (mięsnej);
  • Znajomość prawa żywnościowego, w tym w szczególności pakiet higieniczny;
  • Znajomość systemów jakości, takich jak Standardy IFS/BRC/ISO 9001 będą dodatkowym atutem;
  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, stanowczość, zdecydowanie oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
  • Sumienność, precyzja w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego na poziomie komunikatywnym.

Zakres obowiązków:

  • Kontrolowanie procesu i produktu, w tym: surowca, wyrobu gotowego, surowców uzupełniających, materiałów pomocniczych w ramach systemu kontroli jakości handlowej i/lub procesowej oraz warunków przechowywania;
  • Kontrolowanie przestrzegania norm, procedur i instrukcji systemowych, technologicznych, wydziałowych, weryfikacja zapisów;
  • Współtworzenie norm, procedur i instrukcji systemowych opartych na systemach HACCP, ISO 9001, BRC i IFS;
  • Aktywny udział w audytach klientowskich, certyfikacyjnych, współudział we współpracy z jednostkami kontrolnymi (weterynaria, IJHARS i inne).

Oferujemy:

  • odpowiedzialną pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy;
  • atrakcyjny pakiet socjalny, z kartą sportową i ubezpieczeniem medycznym włącznie;
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.