Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Przeprowadzanie kontroli biletowej w pojazdach komunikacji miejskiej;
  • Nakładanie kar na pasażerów za przejazdy bez ważnego biletu lub dokumentu potwierdzającego stosowną ulgę;
  • Sporządzanie raportów.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Minimum średnie wykształcenie;
  • Umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Duża motywacja do pracy;
  • Brak jakichkolwiek mandatów w komunikacji miejskiej ZTM (warunek konieczny).

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę zmianową;
  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

Wymagania

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne