Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • przeprowadzanie kontroli biletowej w pojazdach komunikacji miejskiej,
  • nakładanie kar na pasażerów za przejazd bez ważnego biletu lub dokumentu potwierdzającego stosowną ulgę,
  • sporządzanie raportów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia,
  • umiejętności radzenia sobie w stresujących sytuacjach,
  •  dyspozycyjności,
  • umiejętności organizacyjnych,
  • wysokiej kultury osobistej oraz komunikatywność,
  • braku jakichkolwiek mandatów w komunikacji miejskiej ZTM (warunek konieczny).

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (stawka godzinowa + premia),
  • pracę zmianową (6-14; 14-22),
  • możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta