Kontroler/Audytor ds. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwa w Biurze Bezpieczeństwa i Jakości Przewozów

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Firma z branży transportowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki/ zadania:

  • planowanie i realizacja kontroli/ audytu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem w szczególności w zakresie eksploatacji i utrzymania pojazdów kolejowych, dokumentowanie kontroli/ audytu, wg. zasad określonych w SMS,
  • nadzór nad realizacją zaleceń pokontrolnych/ poaudytowych SMS,
  • opiniowanie projektów regulacji prawa krajowego, przepisów wewnętrznych w zakresie eksploatacji i utrzymania pojazdów kolejowych,
  • udział w ocenie ryzyka techniczno- eksploatacyjnego, w tym z tytułu zmiany,
  • udział w komisjach kolejowych,
  • nadzór nad wnioskami pokontrolnymi kontroli UTK/ NIK, analiza protokołów, przygotowanie zastrzeżeń oraz odpowiedzi na wystąpienia pokontrolne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe preferowane w zakresie transportu kolejowego,
  • doświadczenie zawodowe co najmniej 3- letni staż pracy na stanowiskach związanych z bezpieczeństwem ruchu kolejowego/ utrzymaniem pojazdów kolejowych lub w bezpośrednim nadzorze,
  • ogólna znajomość uregulowań prawa UE, krajowego w zakresie bezpieczeństwa transportu kolejowego i przepisów wewnętrznych,
  • otwartość na rozwój zawodowy,
  • znajomość obsługi komputera w środowisku Windows oraz pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę,
  • świadczenia socjalne,
  • szkolenia i możliwość rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.