kontrola jakości w procesie produkcji z j angielskim

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy w Helmond doświadczonych kontrolerów jakości z komunikatywną znajomością j. angielskiego.

Odbiór produktu z kilku maszyn produkcyjnych, wysokie standardy kontroli jakości, praca w tempie.

System pracy: 3 zmianowy

WYMAGANIA:

* j.angielski komunikatywnym - poziom języka weryfikowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej

* minimum rok doświadczenia w pracy na produkcji przy kontroli jakości oraz pakowaniu towarów na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

* preferowane osoby z doświadczeniem w produkcji.

* prawo jazdy kat. B

* dokładność i dbałość o szczegóły

* punktualność

Na miejscu darmowy transport, opieka polskich koordynatorów, dobre warunki mieszkaniowe.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji