Konsultantów w zespole E-Sales

Netia S.A.

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Netia - jeden z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych poszukuje osoby do współpracy jako:

W lokalizacji: Ostrowiec Świętokrzyski

Zadania:

  • sprzedaż usług klientom, którzy złożyli zapytanie ofertowe przez Internet
  • prowadzenie negocjacji z Klientami, dobór najlepszej oferty,
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami

Wymagania:

  • Komunikatywność, łatwość w posługiwaniu się słowem
  • Umiejętność pracy z komputerem i programami biurowymi
  • Zaangażowanie w pracę
  • Pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Stawkę podstawową 13 zł/h oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Cykl specjalistycznych szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Dla najlepszych możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
Dołącz do naszego zespołu, jeśli chcesz rozwijać się w miejscu, w którym docenia się ludzi za ich zaangażowanie!

Prześlij swoje cv za pomocą przycisku:
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.