Konsultantka - sprzedawca

Fitcomfort

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Biodrogerie poszukują Kandydatki do pracy na stanowisko sprzedawca – konsultantka

Nasze wymagania:
- studenci/uczniowie kierunku kosmatologii lub pokrewnych
- mile widziane doświadczenie zawodowe
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
- wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie
- kreatywność
- predyspozycje handlowe i marketingowe
- zdolności organizacyjne i umiejętność samodzielnej pracy

Zakres obowiązków:
- merytoryczna i fachowa obsługa klienta
- promowanie i sprzedaż produktów z portfolio firmy
- budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientem firmy
- dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku

Co oferujemy:
- umowę zlecenie z możliwością późniejszego przejścia na umowę o pracę
- atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od efektów pracy
- pracę w zespole w przyjaznej atmosferze i w oparciu o najwyższe standardy praktyki biznesowej
- UWAGA praca również w weekendy

Osoby zainteresowane ofertą uprzejmie prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem

Prosimy o załączenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z klauzulą: "Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych, na zasadach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) przez FitComfort Karolina Piątkowska z siedzibą Władysławów 28 Ślesin"

Prezentacja firmy

Biodrogerie - wkrótce otwarcie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna