Konsultantka / Konsultant wdrożeniowy enova - obszar Księgowość lub Kadry i Płace

Netis Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- pomoc serwisowa dla użytkowników programu enova,
- szkolenia użytkowników,
- konfiguracja oprogramowania enova,
- przygotowanie dokumentacji.

Oferujemy umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Odpowiemy na wybrane oferty.

Wymagania

- podstawowa znajomość zagadnień finansowo-księgowych i/lub kadrowo-płacowych i/lub magazynowych
- znajomość dowolnego programu ERP do obsługi księgowości, płac lub magazynów,
- gotowość do ciągłej nauki i rozwoju,
- podstawowe umiejętności w zakresie konfiguracji lub administracji komputerami,
- prawo jazdy,

Atutem będzie
- znajomość systemu enova,
- doświadczenie zawodowe w obszarach finanse i księgowość lub kadry i płace

Prezentacja firmy

Zajmujemy się informatyzacją przedsiębiorstw. Naszym celem jest z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP