Konsultantka/Konsultant ds. Obsługi Klienta

Green Surgery Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Nowopowstałe medyczne Call Centre z siedzibą w Łodzi poszukuje osób do obsługi ruchu przychodzącego, wychodzącego i wsparcia sprzedaży dla brytyjskiej sieci medycznej. Kandydatki i kandydatów chętnych, aby dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do składania CV oraz listów motywacyjnych. Aktualnie rekrutujemy stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Złóż aplikację jeżeli:
• chcesz współtworzyć niestandardową kulturę organizacji,
• jesteś otwarta/otwarty w kontaktach interpersonalnych,
• jesteś empatyczna/empatyczny
Zakres obowiązków:
• przyjmowanie oraz wykonywanie połączeń głosowych i pomoc w rejestracji wizyt pacjentów
• telefoniczna obsługa pacjenta
• raportowanie do przełożonych
• rzetelna obsługa klienta
• dbanie o wizerunek firmy
• budowanie profesjonalnego wizerunku marki
• telefoniczna sprzedaż usług medycznych

Oferujemy:
• Umowę zlecenie
• Atrakcyjne formy wynagrodzenia
• Możliwość kształcenia oraz rozwoju w obszarze obsługi pacjenta
• Możliwość rozwoju
• Pakiet szkoleń
• Ciekawą pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w pracy w call centre lub/i w ochronie zdrowia
• Zorientowanie na cel
• Umiejętności samodzielnej organizacji czasu pracy oraz samodzielnego działania
• Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem oraz korzystania z internetu
• Biegła znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi outsourcingowe w zakresie obsługi systemu rejestracji,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta