Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Konsultanta ds. Rekrutacji IT

Miejsce pracy: Poznań
OBOWIAZKI
Firma Grafton Recruitment to renomowana, międzynarodowa firma consultingowa zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym. Firma na rynku międzynarodowym działa ponad 30 lat.
Aktualnie do naszego zespołu w Poznaniu poszukujemy osoby zainteresowanej kontynuowaniem kariery w obszarze rekrutacji, która obejmie stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w oparciu o indywidualne potrzeby klientów
  • Działania zmierzające do rozwoju portfolio klientów oraz obsługa kluczowych klientów firmy
  • Doradztwo oraz przygotowywanie analiz rynkowych na potrzeby przetargów i usług HR
  • Prowadzenie dokumentacji oraz systematyczne raportowanie
  • Pracę zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi oraz w oparciu o normy ISO

WYMAGANIA
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i w skutecznym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Praktyczna wiedza nt. stanowisk w obszarze IT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Zaawansowane umiejętności organizacji czasu
  • Wysoki poziom zaangażowania i konsekwencji w dążeniu do celu

KORZYŚCI
  • Możliwość pracy w wiodącej firmie doradztwa personalnego w Polsce i w Europie
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i baz danych
  • Możliwość współpracy firmami o ugruntowanej pozycji na rynku zarówno z polskim i zagranicą
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowy pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny (karta multisport, bilety do kina lub teatru, bony)

Numer referencyjny: 4-12-42964/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.